O Nas

Zapraszam do zapoznania się z ofertą studia tatuażu „House of ink” , którego specjalnością jest profesjonalne podejscie do klienta i jego przyszłego tatuażu. Szczególną uwagę zwracamy na: techniczne wykonanie tatuażu, jego stronę artystyczną (odpowiedni wzór projektowany na indywidualne życzenie klienta, lub przerabianie wzoru przyniesionego do studia przez klienta) oraz higienę i sterylność wykonania całego zabiegu tatuowania lub kolczykowania .

W studio tatuażu houseofink.pl preferujemy wykonywanie tatuaży autorskich, nie powielanych zdjęć z netu, tylko projektowanych specjalnie dla klienta, na podstawie jego preferencji i pomysłu. Wystarczy zalążek pomysłu na tatuaż. Co to ma być i gdzie umiejscowione. Resztą zajmą się artysci ze studia tatuażu house of ink . Kierując sie zmysłem plastycznym i bogatym doświadczeniem wykonamy dla Ciebie wzór o jakim marzysz i z którego bedziesz dumny przez wiele lat.

Studio tatuażu Warszawa-Piaseczno House of ink

Zapraszamy do odwiedzin naszego studia tatuażu w Piasecznie, i bezpłatną konsultacje, Jeśli mieszkasz dość daleko od studia tatuażu House of ink, i przyjazd na konsultacje byłby problematyczny istnieje możliwość umówienia terminu, zaprojektowania wzoru bez wizyty w studio. Pobieramy wtedy zaliczkę( przelew bankowy), wszystkie info o miejscu wykonania tatuażu, jego stylu, wyglądzie i tematyce i przystępujemy do projektowania wzoru. W przypadku ostatecznego zaakceptowania wzoru, umawiamy termin i czekamy na Twoją wizyte

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tatuowaniu w studiach tatuażu w Polsce i za granica, decydując sie na wybór studia tatuażu House of ink w Piasecznie masz gwarancje otrzymania najwyższej jakości tatuażu w profesjonalnych, sterylnych warunkach.