Regulamin

Umawiając się na zabieg, oświadczasz że zapoznałeś się z regulaminem.

 1. Szanujemy swój czas i nie spóźniamy się. My docieramy na czas do was, Wy docierajcie na czas do nas.
 2. Studio tatuażu to nie plaża. Tatuując plecy, żebra, brzuch czy udo, nie rozbieramy się do bielizny/bikini. Naprawdę wystarczy luźna koszulka, spodnie z niższym stanem czy krótkie spodenki na zmianę.
 3. Na sesję przychodzimy wypoczęci, najedzeni oraz trzeźwi umysłowo (sympatyków trunków i mocniejszych używek prosimy o wstrzymanie się).
 4. Wykonujemy zabiegi tylko osobom pełnoletnim.
 5. Jeśli pofatygowałeś się do studia lub dzwoniłeś i umówiłeś się na konsultacje, a zdarza się że nie możesz na nią dotrzeć, zadzwoń i poinformuj nas o tym. Dzięki temu zaoszczędzimy swój czas.
 6. Na sesję przychodzimy z max 1 osobą towarzyszącą. Wycieczki które utrudniają nam pracę, będziemy wypraszać.
 7. Jeśli nawiązujesz z nami kontakt przez maila/facebooka i pytasz o wycenę oraz wolny termin, upewnij się że wiadomość ta zawiera: partię ciała na której ma się znajdować tatuaż, wielkość w cm (mniej więcej), sprecyzowany zamysł wzoru. Nie znamy was wszystkich, nie domyślimy się.
 8. Wycena tatuażu jest dopasowywana indywidualnie.
 9. Zapisanie się na sesję, wiąże się z zostawieniem zadatku na poczet tatuażu. Można go uiścić za pomocą przelewu lub osobiście w gotówce.
 10. W przypadku odwołania wizyty, lub nie stawienie się w wyznaczonym terminie, zadatek jest bezzwrotny. W przypadku przełożenia wizyty na inny termin, prosimy o kontakt najpóźniej na 3 dni wcześniej.
 11. Możemy przerwać wykonanie zabiegu w przypadku stwierdzenia pogorszenia się samopoczucia klienta lub wystąpienia zmian w strukturze skóry.
 12. Zastrzegamy sobie możliwość odmówienia wykonania tatuażu bez podania przyczyny, co wiąże się ze zwrotem zadatku.
 13. Nie ponosimy odpowiedzialności za zaniedbanie tatuażu w procesie gojenia przez klienta. W takiej sytuacji mamy prawo odmówić wykonania poprawy bezpłatnie.
 14. Bezpłatna poprawa tatuażu jest możliwa do 3 miesięcy od wykonania tatuażu.
 15. Po wykonanym zabiegu, każdy klient jest informowany o pielęgnacji i procesie gojenia.